Sluneční brýle

Přijďte poznat kvalitu

Proč sluneční brýle od nás?

V Optice Marek nabízíme sluneční brýle, které mají certifikovanou 100% ochranu proti UV záření, vysokou kvalitu brýlových obrub z odolných a k pokožce šetrných materiálů a mají prohlášení o shodě CE, schválenou evropskou zkušebnou, že neškodí zdraví a dokonalé zobrazovací vlastnosti. Sluneční brýle Vám nabízí ochranu proti oslnění. Polarizované sluneční brýle, které máme v nabídce, navíc minimalizují oslnění od vodorovných odrazivých ploch. Díky tomu uvidíte vše kolem Vás naprosto ostře a přesně. Výhody využijete při každodenních činnostech: řízení vozidla, při rybaření, při vodních a zimních sportech.Dioptrické sluneční brýle

Je možno zhotovit sluneční dioptrické brýle. Tyto brýle budou vypadat jako běžné sluneční brýle, ale závisí na velikosti dioptrií. Sluneční brýle můžeme nabídnout i multifokální, popřípadě jiné speciální brýlové čočky.

Nejste si jisti výběrem?

Pokud si nejste jistí tvarem brýlí, lze využít služeb kamerového systému, kde lze vytvořit videosekvenci, která na rozdíl od pouhé fotografie umožňuje ukázat zákazníkovi přirozené záběry a plné detaily.

Lze porovnávat zároveň čtyři druhy brýlí.